الگوریتم موبایل گدون

الگوریتم موبایل گدون

جدول محتوا

الگوریتم موبایل گدون

الگوریتم های گوگل یکی‌ از مهم ترین مباحث در حوزه سئو بوده و تمام سئوکاران عزیز باید به الگوریتم های گوگل تسلط کافی را داشته باشند و الا حتی وارد رقابت هم نخواهند شد بغیر از اینکه بخواهند برای لینک ۱ گوگل رقابت کنند‌.
ارماگدون گوگل
ارماگدون نام جنگی آخر الزمانی هست که در آن نبرد حق روبه روی باطل قرار میگیرد. اما این موضوع چه ربطی به الگوریتم های گوگل دارد؟

در واقع الگوریتم موبایل گدون در سال ۲۰۱۳ رونمایی شد.

با اینکه گوگل هشدار داده بود که سایت هایی که برای موبایل و تبلت بهینه نیستند بزودی در نتایج شان افت رتبه خواهند داشت اما وقتی این الگوریتم منتشر شد بسیاری از وبسایت ها غافلگیر شدند.
و برای همین نام این الگوریتم به موبایل گدون ترکیبی از (موبایل+آرماگدون) گذاشته شد.

در این الگوریتم موبایل گدون چه چیز هایی لحاظ میشود؟
الگوریتم موبایل گدون تمامی صفحات شما را در سه سایز دکستاپ و تبلت و موبایل می سنجد و به نفع شماست که صفحات وبسایتتان بهینه باشد. و الا رتبه های بالا را از دست خواهید داد.
تمام صفحات بصورت جداگانه تست میشوند!
این الگوریتم صفحات وبسایت شما را کاملا بصورت جداگانه میسنجد. پس حتی اگر یک صفحه از صفحات وبسایت شما برای نسخه موبایل بهینه نشده است، بهتر است راهکاری برایش درست کنید چون مطمئنا با گوگل به مشکل میخورید.
بصورت روزانه کاربران موبایل در حال رشد هستند و گوگل نمیخواهد کاربران خود را از دست دهد. برای همین بهتر است صفحاتتان برای کاربران موبایل بهینه باشد.

چه کارهایی انجام دهیم تا با گوگل در جنگ نباشیم؟

هیچ وقت نسخه موبایل نسازید صفحاتتون رو واکنشگرا کنید.

بسیاری از طراحان وبسایت برای سایت خود نسخه موبایل می سازند. یعنی یک صفحه جدا میسازند تا وقتی کاربران موبایل وارد سایت و صفحه میشوند با صفحه ای به اندازه های مناسب با اندازه موبایل رو به رو شوند اما اینکار شمارا در آینده با مشکلات جدی رو به رو میکند. زیرا محتوای صفحه تان دابلیکیت و کپی به حساب می آید و درگیر پاندا میشوید.

الگوریتم مام گوگل

ما را در ایکن اینستاگرام دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.