الگوریتم رقص گوگل چیست؟ رقص در مهمانی گوگل

جدول محتوا

الگوریتم رقص گوگل چیست؟مدتهاست که این الگوریتم باعث هیجان انگیز تر شدن حوزه سئو شده است. الگوریتمی که باعث میشود شما امروز و در این ساعت جزء رتبه های اول گوگل باشید اما چند ساعت بعد و یا یک روز بعد در صفحات ۳ و ۴ گوگل باشید.

این الگوریتم جذاب فرصتی فوق العاده برای سایت های نوپاست که باعث میشود آنها بصورت تستی در رتبه های بالا قرار گیرند و اگر دارای شرایط مناسب برای کاربر بودند در همان صفحه ۱ ماندگار میشوند و اگر مناسب نبودند به جایگاه های پایین تر نزول پیدا میکنند.

چطور لایق صفحه ۱ شویم؟

الگوریتم رقص گوگل

مهم ترین عاملی که میتواند شما را در صفحه ۱ ماندگار کند. رفتار کاربری است که وارد سایت شما میشود است.
اگر به این مهمانی دعوت شده اید و قرار است با گوگل برقصید بهتر است خود را کاملا آراسته و آماده کنید تا هم خودتان و هم کاربران شما از این رقص لذت ببرند.…

نمایش رقص با فیلم و عکس و صوت یونیک در صفحات وبسایت

اگر شانس به شما رو کرد و به این مهمانی گوگل دعوت شدید و حتی بهتر از آن، برای رقصیدن انتخاب شدید.
به هیچ عنوان این فرصت به دست آمده از شرایط موجود را هدر ندهید و تا می توانید بروید و مجلس را گرم کنید؛
به طوریکه افراد حاضر در مهمانی از دیدن شما لذت ببرند.

وقتش رسیده کنایه گویی را بزاریم کنار و یک راست بریم سراغ اصل مطلب:

  • ویدیو
  • عکس
  • صوت

شرط شرکت در این مهمانی و ماندن در لیست بهترین مهمانان این است که یک نکته خیلی خفن را برای قرار دادن این 3مورد
رعایت کنید و داستان از این قرار است:

“لباس تکراری نپوشید”

مطئنا وقتی برای دومین بار در یک مهمانی دعوت شده اید، این بار حتما سعی می کنید از یک تیپ متفاوت و جدید استفاده کنید تا توجه بقیه را به خوبی به خودتان جلب کنید و قطعا این روش جواب می دهد.

یادتان باشد شرط حضور در این مهمانی، استفاده از محتوای جدید و یونیک می باشد پس برای اینکه از این سه نوع محتوا در سایتتان استفاده کنید بهتر است یک نکته اساسی را رعایت کنید.
به هیچ عنوان فیلم و عکس و متن شما نباید کپی باشد.

یونیک بودن محتوا(عکس و فیلم و متن) یکی از عواملی است که باعث میشود گوگل احساس کند شاید شما بهتریم جواب برای کاربرش باشید و شما را کم کم در صفحه اول ماندگار میکند.

و در نتیجه از قول همکارانمان باید بگویم:

در واقع الگوریتم Google Dance قصد دارد سایت های مختلفی را به یک چالش دعوت کند. این چالش می تواند هر سایتی را به جایگاه و رتبه واقعی خود برساند. بدین ترتیب هر سایتی که در بهینه سازی سایت قوی تر عمل کرده باشد، می تواند به کمک الگوریتم رقص گوگل جایگاه های نخست را فتح کند.

نرخ پرش کاربر از صفحه یا بانس ریت:

یکی از عواملی که باعث میشود شما در صفحه اول ماندگار نشوید نرخ پرش کاربران شما می باشد. یعنی کاربر وقتی بر روی لینک شما در صف نتایج کلیک میکند به هر دلیلی صفحه را ببندد و به گوگل برگردد.
دلیل این پرش عوامل مختلفی میتواند باشد که در مقاله بانس ریت چیست کامل آن را توضیح داده ایم.

اگر با الگوریتم رنک برین و برت آشنا باشید خیلی راحت تر این مسئله را درک میکنید که گوگل چگونه رفتار کاربر روی سایت شما را آنالیز میکند.

منابع

الگوریتم مام گوگل

ما را در ایکن اینستاگرام دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.